En Son Yazılar
Home / Medyum / İzmir Medyum

İzmir Medyum

Türkiye’nin bir çok bölgesinde medyumluk hizmeti veren birisi olarak İzmir Medyum denildiğinde de akıllara gelen ilk medyum olma özelliğini taşıyorum. İzmir Türkiye’de büyü, paranormal olaylar ve mistisizm üzerine en çok ilgi gösteren şehir olma özelliğini taşımaktadır. Bu ilimizde bu kadar çok ilgi olması burada bulunan sahtekar medyumların çoğalmasına neden olmuştur. Medyumluğu kolay para kazanma yöntemi olarak gören bu insanlar, başı sıkışan ve tek başına işin içinden çıkamadığı için bir medyuma ihtiyaç duyan kişilerin madden ve manen sömürmek istemektedir. Bu tip insanlara rağbet göstermemenizi istiyorum. Gerçek ve sahtekar medyumları ayırt etmek için bir medyumla çalışmadan öne o medyumu iyice tanımanızı ve hakkında araştırma yapmanızı öneriyorum.

Şimdi kendi hakkımda size kısa bir bilgilendirme yapacağım. Adım Solomon Kohen israil doğumlu musevi vatandaşı bir medyumum. İstanbul’da yaşıyorum. 35 yaşındayım. 11 yaşımdan beri medyumluk yeteneğinin farkında biri olarak insanlığa hizmet ediyorum. Kökenlerimden ötürü mistik bilgilere ve büyülere son derece hakimim. Büyülerimin Griomire adı verilen eski büyü kitaplarından öğrendim ve uygulamaya başladım. Mısırlıların büyü bilgilerini köle olarak kullandıkları yahudilerden aldığı hepimiz tarafından bilinmektedir. Buradan anlayacağımız şey büyü bizim hayatımızın bir parçasıdır ve olmaya da devam edecektir. Bu sayede hayatımızın herhangi bir alanında sorunla karşılaşırsak bu sorunları büyü yöntemi ile ortadan kaldırabiliriz. Bu zamana kadar binlerce kişi üzerinde yapmış olduğum büyü çalışmaları ile onların sorunlarına çözümler ürettim. Yapmış olduğum büyü çalışmalarının hepsinde %100 olumlu sonuçlar aldım.

Büyü yeteneğimin dışında ruhani varlıklar ile iletişim kurma ve onlara hükmetme yeteneğine de sahibim. Bu sayede sorunların altında yatan gerçek nedenleri bulabiliyorum. Büyü yapma ve Ruhaniler ile iletişim kurma yeteneklerimi birleştirerek bütün sorunlarınızı çözüyorum. İzmir Medyum olarak sizlere vermiş olduğum medyumluk hizmetinden faydalanmak için web sitemde yer alan iletişim numaralarından bana ulaşabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

bursa medyum

Bursa Medyum

Bursa Medyum olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve piyasada bulunan dolandırıcı medyumların tuzağına düşmemeniz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir